حمله دوباره PSG برای ربودن ستاره از بارسلونا

عملکرد درخشان راکیتیچ در جام جهانی باعث شد باشگاه‌هایی چون پاری سن ژرمن و البته موناکو به دنبال جذب او بوده و حتی پرداخت بند آزادسازی 125 میلیون یورویی قرارداد راکیتیچ را نیز مقرون به صرفه بدانند.

در سیستم 2-4-4 ارنستو والورده، راکیتیچ در کنار بوسکتس ارکان غیرقابل تغییر مورد استفاده از سوی سرمربی بارسا بودند اما با توجه به شایعات جذب پل پوگبا، امکان جدایی او افزایش یافته است. البته به نظر می‌رسد راکیتیچ قصد دارد برای همیشه در بارسلونا باقی بماند و قرارداد او تا سال 2021 اعتبار داشته و بند آزادسازی آن 125 میلیون یورو است.

از نظر اقتصادی باشگاه پاری سن ژرمن مشکلی برای پرداخت این مبلغ ندارد اما بعد از جذب نیمار و عدم تمایل به فروش وراتی و رابیو، رابطه بارسا و پی اس جی خیلی مساعد نیست و به نظر می‌رسد در این مورد نیز نه خود راکیتیچ قصد جدایی داشته و نه باشگاه تمایل به فروش او دارد.

همچنان موناکو بعد از دریافت 180 میلیون یورو برای فروش امباپه، 70 میلیون برای توماس لمار و 45 میلیون برای فابینیو، از نظر اقتصادی در شرایط خوبی قرار داشته و در تلاش برای بازسازی تیم خود در راستای مبارزه با پاری سن ژرمن است و این تیم نیز دیگر مشتری راکیتیچ محسوب می شود.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Go to top