گلزنی کاپیتان گریزمان در شب انتقام‌گیری اتلتیکو

دیه‌گو سیمئونه از پیروزی 2-0 شاگردانش در مقابل دورتموند بعد از شکست 4-0 اتلتیکو مقابل همین تیم در ماه گذشته به شدت خوشحال بود.

در جریان بازی دو تیم در ورزشگاه خانگی اتلتیکو، ورزشگاه واندا متروپولیتانوی مادرید، اتلتیکو با گلهای ساول نیگوئز و آنتوان گریزمان به ترتیب در نیمه‌های اول و دوم با شایستگی بر دورتموند پیروز شد تا انتقام شکست سنگین خود در شهر دورتموند را از این تیم آلمانی بگیرد.

سیمئونه بعد از بازی گفت:" ما متوجه شده بودیم که در مقابل این تیم، تیمی که در ضد حمله‌ها عالی کار می‌کند و در جناحین بسیار سریع عمل می‌کند، در طول فصل شکست نخورده و گلی دریافت نکرده، نباید به آنها فضا بدهیم. ما با اینکه چند بازیکن در اختیار نداشتیم ولی تیم‌مان نشان داد که ساختاری که هفت سال گذشته در این تیم بوجود آمده همچنان پابرجا است و از پس شرایط دشوار برمی‌آید".

هر دو تیم اتلتیکو مادرید و بوروسیا دورتموند در گروه A رقابتهای چمپیونزلیگ حالا 9 امتیازی هستند و بعد از شکست سنگین 4-0 موناکو در مقابل کلوب بروخه که در خانه‌ی تیم فرانسوی بدست آمد، صعود اتلتیکو و دورتموند به مرحله‌ی بعدی قطعی به نظر می‌رسد. با اینحال سیمئونه بعد از بازی نسبت به ایجاد حس از خود راضی بودن و اطمینان از صعود در بازیکنانش هشدار داد و گفت:" همچنان دو بازی دیگر در این گروه باقی مانده و هنوز هیچ چیز قطعی نیست. در این دو بازی اگر تیمی شش امتیاز بدست بیاورد شانس زیادی حتی برای صدرنشینی این گروه دارد".

با توجه به مصدومیت دیه‌گو گودین و کوکه، گریزمان دیشب بازوبند کاپیتانی اتلتیکو را به بازو بسته بود و برای دومین بازی پیاپی پایش به گلزنی باز شد. این در حالی بود که گریزمان پیش از این دو بازی در چهار بازی پیاپی برای اتلتیکو نتوانسته بود گلی به ثمر برساند.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Go to top