بوسکتس: روی یک توپ احمقانه گل خوردیم

بارسلونا امشب در سن سیرو برابر اینتر به تساوی 1-1 دست یافت و صعودش به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان قطعی شد.بارسا که هر سه بازی قبلی خود را پیروز شده بود، امشب ابتدا دقیقه 83 با گل مالکوم پیش افتاد ولی 4 دققه بعد، ایکاردی کار را به تساوی کشاند. همین تساوی نیز برای قطعی شدن صعود بارسا کفایت می کرد.

سرخیو بوسکتس، کاپیتان بارسا در پایان بازی گفت:« تیم برتر میدان بودیم و مالک توپ و زمین. نیمه اول فوق العاده خوب بودیم و موقعیت های زیادی از دست دادیم. خوب هم دفاع کردیم ولی در حملات و زدن ضربات نهایی بی دقت بودیم. البته در نیمه دوم اینتر شجاعانه تر بازی کرد و موقعیت هایی داشت. متاسفانه روی یک توپ احمقانه گل تساوی را دریافت کردیم. هدف ما البته صعود بود که به آن دست یافتیم.»

مالکوم:« او فوتبالیست بزرگی است و در تلاش است تا دقایق بیشتری به میدان برود. امروز او مزد تلاشش را با گلزنی گرفت. او در کوپا دل ری هم به میدان رفت ولی کل تیم بد بازی کرد و او هم به نوعی قربانی شد. مطمئنم که مالکوم در ادامه فصل، به ما کمک زیادی خواهد کرد.»

غیبت مسی:« به جز بازی با رایو، بدون مسی مشکلی برای برتری بر حریفان نداشتیم و تیم قدمی رو به جلو بدون لئو برداشت. وقتی او برگردد، قدرتمندتر از این خواهیم شد.»

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Go to top