اسپالتی: واکنش ما به گل بارسا عالی بود

لوچانو اسپالتی، سرمربی اینترمیلان، پس از تساوی 1-1 مقابل بارسا، از اینکه تیمش بار دیگر توانست از شکست فرار کند، ابراز رضایت کرد.

اینتری ها که در دو دیدار ابتدایی شان در رقابت های این فصل چمپیونزلیگ، شکست را با پیروزی عوض کرده بودند، در دیدار امشب هم در دقیقه 83 دروازه شان را با ضربه مالکو باز شده دیدند اما مائورو ایکاردی در فاصله 3 دقیقه به پایان بازی، توانست گل تساوی را به ثمر برساند.

اسپالتی به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:" به نظر می رسید که بازی با تساوی 0-0 به پایان می رسد اما یک گل غیرمنتظره به ثمر رسید ولی واکنش بازیکنان ما فوق العاده بود.

آنها هجوم آوردند و بعد از اینکه ایکاردی گل زد، توپ را از داخل دروازه خارج کرد و همه را به وسط زمین برگرداند زیرا چند دقیقه باقی مانده بود و او پیروزی می خواست.

ما در نیمه اول دچار مشکل شدیم زیرا مانند دیدار رفت در نوکمپ، در حفظ توپ مشکل داشتیم. ما چند بار تلاش کردیم ضدحمله بزنیم زیرا بارسا مشکل داشت اما واقعا برای مان دشوار بود که بتوانیم توپ را حفظ کنیم. از این نظر، بارسا هنوز قوی تر از سایر تیم هاست.

آنها در پاسکاری و سردرگم کردن مدافعان خیلی خوب هستند. تماشای بازی آنها از کنار زمین، واقعا فوق العاده بود. زمان بندی آنها خیلی خوب است و اگر آنها را پرس کنید، بلافاصله از فضای پشت سر به شما ضربه می زنند.

آنها 3-2 بار به گل زدن نزدیک شدند اما تیم با شجاعت بازی کرد و همان شیوه ای را داشت که طرفداران می خواستند. بنابراین ما خوشحالیم."

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Go to top