مجلس سنای امریکا فشارها بر ترامپ را افزایش داد

 

مجلس سنای امریکا از اداره «اف بی آی» رسما درخواست کرده است که یادداشت‌ها و نامه‌های غیررسمی کومی و ترامپ را در اختیار این مجلس قرار دهد.
کمیته قضایی مجلس سنای امریکا از اداره فدرال پولیس«اف بی آی» خواسته تا یادداشت هایی که جیمز کومی رییس اخراج شده پس از گفتگو با ترامپ بایگانی کرده و همچنین نامه‌های غیررسمی رد و بدل شده را در اختیار مجلس سنا قرار دهد.
گفته می‌شود که مسوولان «اف بی آی» از جمله شخص جیمز کومی رییس سابق این اداره، تمامی ملاقات‌های رسمی و غیررسمی خود با رییس جمهور و سایر مقامات بلندپایه دولتی را مکتوب و در یک آرشیو مشخص نگهداری می‌کرده است.
رویترز گزارش می‌دهد که مجلس سنای امریکا روز چهارشنبه (۲۷ ثور) از اداره تحقیقات پولیس فدرال امریکا رسما درخواست کرده که گفت‌وگوهای یادداشت شده و نامه‌های غیررسمی این فرد را با ترامپ و پیش از آن با مقامات دولتی این کشور به این مجلس ارایه کند.
کمیته قضایی مجلس سنا گفته است که مساله تحقیقات اداره تحقیقات فدرال امریکا "اف بی آی" در این یادداشت ها ذکر شده و موضوع ارتباط دستیاران و نزدیکان ترامپ با روسیه که زیر تحقیق این اداره قرار داشته؛ باید به‌صورت کامل به آگاهی این نهاد برسد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Go to top