رییس جمهور روسیه: امریکا دچار گسیختگی روانی شده است

 

پوتین می‌گوید که امریکا در سیاست هایش در قبال روسیه، دچار «روان گسیختگی» شده است و باید این رفتار خود را تغییر دهد.
ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه امروز (28 ثور) در یک نشست مشترک به همراه «پاولو جنتیلونی» در سوچی روسیه سخن می‌گفت تصریح کرد که گفته‌های برخی سیاست مداران امریکایی در مورد اینکه ترامپ در دیدار با وزیر خارجه روسیه اطلاعاتی در مورد داعش ارایه کرده را، نوعی «اختلال روانی» خواند.
او گفت: اینکه رییس جمهور ترامپ در دیدار با سرگی لاوروف وزیرخارجه و سفیر روسیه اطلاعات مهمی از گروه داعش در راستای عملیات و سایر موضوعات در اختیار مسکو گذاشته است؛ نشان می‌دهد که شیزوفرنی سیاسی در میان برخی سیاست مداران امریکایی شیوع پیدا کرده است.
خبرگزاری آناتولی ترکیه نقل می‌کند؛ پوتین در ادامه تاکید کرده که هیچ گونه اطلاعاتی در مورد برنامه‌های امریکا برای برخورد با داعش کسب نکرده و این شایعات بیشتر هجمه‌های سیاسی بر ضد روسیه و خود رییس جمهوری امریکاست.
پوتین به مزاح گفت: اگر لاوروف این اطلاعات محرمانه را از ترامپ گرفته باشد و به ما نگفته؛ باید او را تنبیه کنیم. این برای او مشکل ساز خواهد شد.
این گفته‌های رییس جمهوری روسیه در حالی ابراز می‌گردد که سنای امریکا ترامپ را در مورد رابطه‌های مشکوک با روسیه زیر فشار گرفته است.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Go to top