آیت الله خامنه‌ای: فرعون امروز آمریکا و اسرائیل است

 

رهبر انقلاب اسلامی ایران در دیدار میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی در سالروز میلاد پیامبر اعظم (ص) گفت: اینکه آن‌ها ادعا می‌کنند می‌خواهند قدس را پایتخت فلسطین اشغالی اعلام کنند، از عجز و ناتوانی آن‌هاست. در مسئله فلسطین دست آن‌ها بسته‌است و نمی‌توانند اهدافشان را پیش ببرند.
سی و یکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی از روز سه شنبه با شعار «وحدت و الزامات تمدن نوین اسلامی» و با حضور ۵۰۰ میهمان خارجی و داخلی در تهران برگزار شد.

آیت الله خامنه‌ای در دیدار با مهمانان این کنفرانس گفت: امروز دشمنان و کسانی در مقابل امت اسلامی و راه پیامبر صف کشیده‌اند؛ آمریکا، استکبار جهانی، رژیم صهیونیستی، مرتجعین و شهوترانان در میان امت اسلامی.
وی تصریح کرد: فرعون، امروز آمریکا و رژیم صهیونیستی و همه دنباله روهای آن‌ها در منطقه هستند که می‌خواهند در منطقه جنگ راه بیندازند که این نقشه آمریکاست. خود دولتمردان آمریکا گفته‌اند که باید در منطقه جنگ راه بیندازیم برای اینکه امنیت رژیم صهیونیستی حفظ شود.
آیت الله خامنه ای اظهار داشتند: امروز متأسفانه حاکمان و نخبگانی در این منطقه هستند که به ساز آمریکا می‌رقصند؛ هرچه که آمریکا می‌خواهد، علیه اسلام انجام می‌دهند. ما هیچ اختلافی با ملت‌های مسلمان نداریم، ما اهل وحدتیم؛ اما در مقابل این حرکت علاقه‌مند به وحدت، کسانی هستند که دنبال جنگ هستند و سیاستشان جنگ است. در مقابل اینها ما نصیحت می‌کنیم؛ ما زبانمان زبان نصیحت است؛ بنای ما بنای نصیحت است. عاقبت این کاری که بعضی از دولت‌های منطقه می‌کنند، همان‌طور که در قرآن آمده‌است، نابودی خودشان است.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Go to top