سه سارق وسایط نقلیه در بلخ دستگیر شدند

 

مسئول فرمانده پولیس در بلخ از گرفتاری شش تن از سارقین وسایط نقلیه، دکان و موتر سایکل خبرداده گفت: دیروز پولیس بلخ موفق شد سه تن را به جرم ساریق دکان عکاسی از ناحیه ده شهر مزارشریف گرفتار نمایند.

سید کمال سادات فرمانده امنیه ولایت بلخ در کنفرانس مطبوعاتی در جمع رسانه‌ها گفت: نیروهای امنیتی دو تن دیگر را که هم زمان می‌خواستند یک عراده موتر نوع کرولا را از هوتل سرقت کند نیروهای امنیتی بیدار این دو تن را در جریان سرقت دستگیر می‌کند، به جرم شان اعتراف نمودند.

فرمانده امنیه ولایت بلخ افزود: پولیس ولایت بلخ یک تن دیگر را به جرم سرقت یک عراده موتر سایکل از داخل شهر دستگیر نمودند که خود شخص به جرمش نیز اعتراف کردند.

به گفته فرمانده امنیه ولایت بلخ شش تن از سارقین که از سوی نیروهای امنیتی از شهر مزارشریف دستگیر شده به جرم شان نیز اعتراف کرده‌اند.

وی می‌گوید: تعداد از این سارقین جرایم جرمی قبلا نیز دارند.

سید کمال سادات فرمانده امنیه ولایت بلخ می‌گوید: نظر به مشوره‌های مسئولان ادارات دولتی سر از تاریخ امروز دو نفر سوار شدن به موتر سایکل شامل جرم می‌شود.

 سادات گفت: تنها رئیس شورای ولایتی بلخ به این تصمیم موافقت نکرده است. اما هنوز این تصمیم نهایی نگردیده است.

این در حالیست از شروع سال جاری پولیس ولایت بلخ تا اکنون بیش از ده‌ها تن را به جرم سرقت وسایل نقلیه در شهر مزارشریف دستگیر نموده به پنچه قانون سپرده است.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Go to top