مرحله سوم راهبرد در شرف تحقق است!

چنان با نیک و بد سر کن که بعد مردنت عرفی

مسلمانت به زمزم شوید و هندو بسوزاند

کار به جایی رسیده است که جامعه هندوی ما عزم ترک دیار کابل زمین کرده اند. یعنی دیگر حاضر نیستند نعش خونین و گندیده ما بدگزاره های بدسگال را بسوزانند و به جمع از ما بیزاران پیوسته اند.

...و اما در پس پرده پروژه دیپارتاسیون اهل هنود کشور به کانادا توطیه بزرگی نهفته است و نباید پنداشت که این کار تصادفی است.

هدف اصلی این است که در فغانستان باید یک رژیم سفاک و فوق العاده ارتجاعی قرون وسطایی وهابی- اخوانی حاکم شود که برای ایران و اسیای میانه حیثیت سگ هار پاچه گیر را داشته باشد. روشن است در زیر داربست فرمانفرمایی چنین دولتی هندوان نمی توانند آرام و امن روزگار بسر برند. این است که باید به جایی برده شوند.

به دستور حضرت سرکار والا در برنامه است که عربستان برای تطبیق پروژه بیش از ده میلیارد دالر در دسترس پاکستان بگذارد. چنین پنداشته می شود که با هزاران نیرنگ دست کم نیمی از قدرت دولتی و کنترل ولایات پشتون نشین را به طالبان و پاکستان واگذار شوند. فرماندهان نیرومند شمال مخالف پروژه را فهرست وار یکی، یکی از سر راه می بردارند. بنا است تا چهل هزار مدرسه و یک دارالعلوم بسیار بزرگ در کشور ساخته شود و هزاران ملای وهابی از کشورهای عربی آورده شوند. هزینه همه ملاامان مساجد و مدرسه ها هم از سوی اداره اوقاف سعودی پرداخته خواهد شود و تا جایی همین اکنون هم می شود.

اما این پروژه به چند دلیل با شکست رو به رو خواهد شد. یکی به دلیل مخالفت ارگ و اولتراناسیونالیست های پشتون حاکم؛ دوم مخالفت رهبران شمال، سه دیگر مخالفت مردم و روشن است روسیه و ایران و هند در برابر این توطیه بیکار نخواهند نشست.

در این حال سپاه فاطمیون وارد کارزار شده و در همه جا مقاومت مردمی در برابر این طرح شیطانی به راه خواهد افتاد.

اما در فرجام این کارزار به سود پاکستان و چین خواهد انجامید. چون ناگزیر تجزیه کشور را در پی خواهد داشت.

اما در کوتاه مدت از یک سو پول سرشار و هنگفت به کشور سرازیر خواهد شد و شاید برای مدتی آرامی نسبی بیاید. اما این یک آرامش پیش از توفان خواهد بود.

در یک سخن، همه چیز طبق برنامه است:

مرحله ورود و مرحله استقرار پایگاه های دایمی و گماشتن دولت دست نشانده به فرجام رسیده است و اکنون باید مملکت خداداد به ترامپلین یا پرشگاه خیزهای بعدی به سوی ایران و اسیای میانه مبدل شود.

اما به قول معروف باخبر باش که سر می شکند دیوارش.!

نبرد راستین درست در همین مرحله آغاز خواهد شد.

اما نوش جان پاکستانی ها و سیاستمداران مکار و زیرک شان که توانستند در نیم سده گذشته گاو شیری اعراب را بدوشند و اکنون هم کماکان می دوشند و مردم ما را با تظاهر به اسلام و جهاد فریب دادند.

و بدا به حال رهبران نادان ما که تقریبا نیم کشور را در در عمل از دست داده اند. و اگر امریکا، اروپا، روسیه، هند و ایران نباشند؛ دیگر کشوری به نام ملک خدا داد در پهنه گیتی نخواهد بود و به صوبه پنجم پاکستان مبدل خواهد شد.

عزیز آرین‌فر

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Go to top