درباره روزنامه عصرنو

روزنامه‌ عصرنو، از ماه حوت 1390 خورشیدی فعالیت خود را در ولایت بلخ و هشت ولایت دیگر شمال کشور آغاز کرده است. این روزنامه با تیراژ سه هزار نسخه در شهر مزارشریف چاپ و در هشت ولایت شمال توزیع می‌شود و تنها روزنامه‌يی است که رویدادهای شمال کشور را منعکس و در ولایات شمالی به طور منظم اطلاع رسانی می‌کند.
عصرنو در شش صفحه به نشر می‌رسد، صفحه اول و ششم ویژه اخبار و گزارش‌های سیاسی و خبری از کشور و ولایات شمال است. در صفحه‌ی دو، مقالات سیاسی و تحلیل‌های مربوط به رویدادهای سیاسی کشور به نشر می‌رسد. در صفحه‌ی پنج، مضامین فرهنگ، ادبیات، موضوعات دینی، معرفی آبدات تاریخی و مذهبی و ... به علاقه‌مندان عرضه می‌شود. صفحه‌ی سه مخصوص اعلانات و صفحه‌ی چهار از آن مطالب ورزشی می‌باشد.
صاحب امتیاز روزنامه عصرنو، بنیاد فرهنگی تقوی می‌باشد، مدیر مسوول روزنامه سیداسحاق شجاعی، سردبیر ذبیح‌الله عسکرزاده است، صفحه آرا انجنیر مهدی یوسفی و تعدادی از فرهنگیان و اهل قلم شمال و مزارشریف هیئت تحریریه آن را تشکیل می‌دهند.
روزنامه عصرنو، روزنامه‌ی صبح ولایات شمال کشور است. انتشار مقالات معیاری، ویراستاری علمی و دقیق، چاپ با کمترین اغلاط، انتشار بدون وقفه و توزیع منظم از امتیازات روزنامه عصرنو است که آن را به یک روزنامه‌ی معیاری تبدیل کرده است.
آدرس وبسایت روزنامه: www.asrenow.com
آدرس برقی مدیر مسوول: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Go to top